مخلوط کن گاستروبک مدل ۴۰۹۸۶

مخلوط کن گاستروبک ( Gastroback ) مدل ۴۰۹۸۶ دارای موتوری پر قدرت با توان ۱۰۰۰ وات می باشد که قادر است به راحتی انواع مواد غذایی و نوشیدنی ها را به خوبی و یک دست مخلوط کند .
بدنه دستگاه به صورت تمام استیل بوده که علاوه بر زیبایی ، موجب استحکام بیشتر آن نیز می شود و به آسانی تمیز می گردد. پارچ این مخلوط کن نیز از شیشه ی نشکن ساخته شده و مقاوم در برابر تغییرات دما می باشد.
مخلوط کن گاستروبک مدل ۴۰۹۸۶ دارای پارچ شیشه ای مقاوم با ظرفیت ۱٫۷۵ لیتر و طراحی مدرج می باشد که از طریق بدنه شفاف آن می توان بر میزان مخلوط شدن مواد نظارت کامل داشت. درب پارچ شیشه ای به صورت کاملا جذب روی آن قرار گرفته تا از بیرون پاشیدن مواد داخل پارچ در حین کار دستگاه جلوگیری گردد.
این مخلوط کن دارای ۱۲ سرعت قابل تنظیم توسط پیچ چرخشی تعبیه شده در بدنه می باشد که توسط چراغ های ال ای دی آبی رنگ مشخص می شوند.
یک دکمه جهت شروع و پایان عملیات نیز در وسط این پیچ چرخشی موجود است.
همچنین سه برنامه کاری مختلف شامل خرد کردن یخ، ساخت اسموتی و دکمه ی توقف یا پالس ضربه ای، توسط سه دکمه ی پایینی دستگاه قابل اجرا می باشد.
درب مخلوط کن گاستروبک دارای دهانه شکر ریز است که از طریق آن می توان به راحتی مواد افزودنی مانند شکر و چاشنی ها را به درون پارچ اضافه نمود ( حتی در حین کارکرد دستگاه نیز می توان موارد مورد نظر را به مخلوط کن اضافه کرد ).
پایه های ضد لرزش تعبیه شده زیر دستگاه نیز از لرزش و سر خوردن آن هنگام کار جلوگیری می نماید.
تمامی قطعات دستگاه قابل جدا شدن از هم بوده و می توان همه آن ها را به جز موتور در ماشین ظرفشویی قرار داده و شستشو کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *