قهوه ساز و اسپرسو ساز گاستروبک مدل ۴۲۶۰۶

قهوه ساز و اسپرسو ساز گاستروبک مدل ۴۲۶۰۶ با حداکثر توان ۱۲۵۰ وات دستگاهی خانگی برای تهیه قهوه و اسپرسو با بهترین عطر و طعم در کمترین زمان ممکن است .
بدنه تمام استیل دستگاه علاوه بر زیبایی ظاهری بر مقاومت دستگاه افزوده و به راحتی قابل تمیز شدن می باشد .
از مهم ترین ویژگی های اسپرسوساز سیستم بخار آن است که در این دستگاه میزان فشار ۱۵ بار می باشد که در واقع میزان فشار آب وارد شده روی پودر قهوه درون فیلتر را نشان می دهد .
مخزن آب اسپرسو ساز ۴۲۶۰۶ دارای ظرفیت ۱۵۰۰ میلی لیتر است که این مخزن در پشت دستگاه واقع شده و به راحتی قابل جداسازی و پر کردن می باشد .
قهوه ساز و اسپرسو ساز ۴۲۶۰۶ گاستروبک روی پنل خود دارای دکمه های خاموش ، روشن و دکمه های انتخاب گر آب جوش و بخار می باشد .
برای تهیه اسپر سو ولوم چرخشی روی دستگاه را روی علامت فنجان قرار دهید و برای تولید بخار و کف نیز روی علامت بخار قرار دهید .
اسپرسوساز ۴۲۶۰۶ مجهز به لوله بخار متحرک با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه می باشد که این امکان را فراهم می کند تا به راحتی بتوانید کف شیر را برای نوشیدنی هایی مانند لاته ، شیر قهوه و کاپوچینو تهیه نمایید .
از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه سینی گرم نگه دارنده فنجان است که روی دستگاه می باشد .
سینی چکه با محافظ استیل واقع زیر دهانه خروجی قهوه با قابلیت جدا سازی نیز از چکه کردن قهوه بر روی سطح دستگاه جلوگیری می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *